Grupo 1
Sab 14 Abr
Spjelkavik
16:00
Træff
Rilindja
16:00
Ullern
IF Ready
16:00
Drøbak / Frogn
SK Herd
16:00
Lokomotiv Oslo
Lun 16 Abr
Follo
19:00
KFUM II
Hødd II
19:00
Oppsal
Molde FK II
19:00
Kristiansund II
Equipo / Puntos
1 Spjelkavik SPJ 0
2 Drøbak / Frogn DRO 0
3 Oppsal OPP 0
4 Kristiansund II KBK 0
5 Træff TRA 0
6 Lokomotiv Oslo LOK 0
7 Ullern ULL 0
 
8 Molde FK II MOL 0
9 Hødd II HOD 0
10 Follo FOL 0
11 SK Herd HER 0
12 IF Ready IFR 0
13 Rilindja RIO 0
14 KFUM II KFU 0
Grupo 3
Sab 14 Abr
Sola Fotball
-
Halsen
FK Tønsberg
-
Vindbjart
Donn
-
Åssiden IF
Sandefjord II
-
IK Start II
Ørn Horten
-
Staal Jørpeland
Urædd
-
Madla
Egersund II
-
Pors Grenland
Equipo / Puntos
1 Sola Fotball SOL 0
2 Pors Grenland POR 0
3 Vindbjart VIN 0
4 Åssiden IF AIF 0
5  IK Start II IKS 0
6 Staal Jørpeland SJI 0
7 Madla MAI 0
 
8 Egersund II EIK 0
9 Urædd URA 0
10 Ørn Horten ORN 0
11 Sandefjord II SFO 0
12 Donn DON 0
13 FK Tønsberg FKT 0
14 Halsen HIF 0
Grupo 4
Sab 14 Abr
Øystese
-
Fyllingsdalen
Vardeneset
-
Sogndal II
Brann II
-
Viking FK II
Lysekloster
-
Varegg
Brodd
-
Førde
Sotra
-
Stord
Tertnes
-
Fana
Equipo / Puntos
1 Øystese OIL 0
2 Fana FAN 0
3 Sogndal II SOF 0
4 Viking FK II VIK 0
5 Varegg VAR 0
6 Førde FOR 0
7 Stord STO 0
 
8 Tertnes TTI 0
9 Sotra SSK 0
10 Brodd BRO 0
11 Lysekloster LYS 0
12 Brann II BRA 0
13 Vardeneset VBK 0
14 Fyllingsdalen FYL 0
Grupo 5
Sab 14 Abr
Tynset
-
Verdal
Rosenborg II
-
Brumunddal
Melhus
-
Løten
Kolstad
-
Byåsen
Rødde FK
-
Levanger II
Orkla
-
Steinkjer
Ottestad
-
Gjøvik-Lyn
Equipo / Puntos
1 Tynset TYN 0
2 Gjøvik-Lyn GJO 0
3 Brumunddal BRU 0
4 Løten LFK 0
5 Byåsen BYA 0
6 Levanger II LFK 0
7 Steinkjer STE 0
 
8 Ottestad OTT 0
9 Orkla ORK 0
10 Rødde FK ROD 0
11 Kolstad KOL 0
12 Melhus MEL 0
13 Rosenborg II ROS 0
14 Verdal VER 0
Grupo 6
Sab 14 Abr
Senja
-
Skarp
Finnsnes
-
Skjervøy
Korsvoll IL
-
Harstad
FC Lyn Oslo
-
Melbo IL
Sortland
-
Fløya
SF Grei
-
Junkeren
Frigg
-
Stålkameratene
Equipo / Puntos
1 Senja SEN 0
2 Skarp IFS 0
3 Skjervøy SIK 0
4 Harstad HAR 0
5 Melbo IL MIL 0
6 Fløya FLO 0
7 Junkeren IKJ 0
 
8 Frigg FRI 0
9 SF Grei SGR 0
10 Sortland SOI 0
11 FC Lyn Oslo LYN 0
12 Korsvoll IL KOL 0
13 Finnsnes FIN 0
14 Stålkameratene SIL 0

Follow BeSoccer on Facebook