Paulista A1 »
Mié 17 Ene
22:30
São Bento
22:30
São Paulo
Mié 17 Ene
22:30
Linense CA
22:30
Santos FC
Mié 17 Ene
22:30
Ituano
22:30
São Caetano
Mié 17 Ene
22:30
Novorizontino
22:30
Mirassol
Mié 17 Ene
20:00
RB Brasil
20:00
Ferroviária
Carioca 1 Grupo 2 »
Mié 17 Ene
00:30 En juego 85'
Botafogo
1 - 2
Portuguesa RJ
Mié 17 Ene
19:30
Boavista SC
19:30
Fluminense Rio Janeiro
Mié 17 Ene
19:30
Madureira RJ
19:30
Macaé Esporte
Mié 17 Ene
19:30
Nova Iguaçu
19:30
Cabofriense
Gaucho 1 »
Mié 17 Ene
22:30
Brasil de Pelotas
22:30
EC Juventude
Mié 17 Ene
23:30
Caxias do Sul
23:30
Novo Hamburgo
Mié 17 Ene
23:30
São Paulo RS
23:30
EC Avenida
Mié 17 Ene
22:00
EC São José
22:00
Cruzeiro RS
Mineiro 1 »
Mié 17 Ene
22:30
Boa EC
22:30
Atl. Mineiro
Mié 17 Ene
23:00
Tombense
23:00
Villa Nova
Mié 17 Ene
23:30
Democrata GV
23:30
Caldense
Mié 17 Ene
23:30
Uberlândia
23:30
UR Dos Trabalhadores
Goiano 1 »
Mié 17 Ene
23:30
Gremio Anapolis
23:30
Anapolina
Mié 17 Ene
23:30
Itumbiara
23:30
Atlético GO
Catarinense 1 »
Mié 17 Ene
23:30
Concórdia
23:30
Chapecoense
Mié 17 Ene
23:30
Hercílio Luz
23:30
CA Tubarão
Mié 17 Ene
23:30
Joinville
23:30
Brusque
Mié 17 Ene
23:30
Internacional SC
23:30
Avaí
Copa do Nordeste Grupo 2 »
Mié 17 Ene
01:45 En juego 32'
Confiança
0 - 0
Santa Cruz Recife
Copa do Nordeste Grupo 3 »
Mié 17 Ene
01:45 En juego 28'
Globo
0 - 1
Vitória
Copa do Nordeste Grupo 4 »
Mié 17 Ene
23:00
Náutico Recife
23:00
Altos
Copa do Nordeste Grupo 5 »
Mié 17 Ene
01:45 En juego 32'
Salgueiro
0 - 2
Ceará
Capixaba »
Matogrossense »
Sul-Matogrossense »
Mié 17 Ene
20:00
URSO
20:00
7 de Setembro SM
Paulista A2 »
Mié 17 Ene
19:00
Votuporanguense
19:00
CA Juventus
Mié 17 Ene
19:00
Nacional SP
19:00
São Bernardo FC
Mié 17 Ene
22:30
Oeste
22:30
Guaraní Campinas
Mié 17 Ene
23:00
Penapolense
23:00
Sertãozinho
Mié 17 Ene
23:00
Portuguesa
23:00
Batatais
Mié 17 Ene
23:00
Inter de Limeira
23:00
Audax São Paulo
Mié 17 Ene
23:00
XV de Piracicaba
23:00
Rio Claro
Mié 17 Ene
23:00
Taubaté
23:00
Água Santa
Paulista A3 »
Mié 17 Ene
19:00
Atibaia
19:00
Rio Branco SP
Mié 17 Ene
19:00
EC São Bernardo
19:00
Olímpia FC
Mié 17 Ene
23:00
Noroeste
23:00
Mogi Mirim
Mié 17 Ene
23:00
Portuguesa
23:00
Rio Preto
Mié 17 Ene
23:00
Marília
23:00
Barretos
Mié 17 Ene
19:00
Matonense
19:00
União Barbarense
Mié 17 Ene
19:00
Desportivo Brasil
19:00
Velo Clube
Mié 17 Ene
23:00
Manthiqueira
23:00
Taboão da Serra
Mié 17 Ene
22:30
São Carlos
22:30
Monte Azul
Mié 17 Ene
19:00
Audax São Paulo
19:00
Capivariano

Follow BeSoccer on Facebook